Auction 133
133-2033 Dahn, Walter
Estimate: R 180,00 €
(1954 Krefeld). Stage. Farbfotographie, 1977-1978. 7 x 11 cm. Sign., dat. u bet.
Estimate: R 180,00 € Your bid: