Auction 134
134-1940 Aardbol, De.
Estimate: 450,00 € | Sold for: 300,00 €
Magazijn van hedendaagsche Land- en Volkenkunde. Tle. 1-9 in 11 Bdn. Amsterdam, J.H.Laarman 1838-54. 4°. Mit zahlr. Textholzschnitten, Tafeln und Karten. Meist Hldrbde. d. Zt. (Best. u. berieb., Gebrauchssp.).
Enthält: 1. Portugal, Spanje en Frankrijk; 2. Zwitserland en Italie; 3. De Nederlanden; 4. Luxemburg, Belgie, Groot-Brittanje en Ierland; 5. Duitschland; 6.1. Europisch-Turkije, Griekenland, De Ionische Republiek, Galicie, De Hongaarsche Landen, Krakau en Oost- en West-Pruissen-en-Posen; 6.2. Europisch-Rusland, met Finland, Polen en de Kaukasische-Landen; 6.3. Zweden, Noorwegen en Denemarken; Oost- en Noord-Europa. 7. Azie; 8. Afrika; 9. Amerika en Australie. - Stellenweise gebräunt u. fleckig (tls. stärker). Gestempelt. Nicht eingehend kollat.
Estimate: 450,00 € Your bid:
Item was sold. Estimate: 450,00 € Sold for: 300,00 €