Auktion 125:

  Auktion 125

125-483

Connor,B.

Schätzpreis: 150,00 €

Evangelium medici: seu medicina mystica: de suspensis naturae legibus, sive de miraculis, reliquisque en tois bibliois memoratis, quae medicae indagini subiici possunt. Jena, Croeker 1724. 8 Bl., 193 S., 5 Bl. Spät. Hlwd. (Schwach best. u. berieb.). - Titel u. le. Bl. gebräunt. Ehemaliges Bibliotheksexemplar mit Stempel und Signatur.

Connor,B. | Bild Nr.1

Connor,B. | Bild Nr.1

Schätzpreis:
150,00 €