Auktion 114:

  Auktion 114

114-300

Monti (de Monte),G.

Schätzpreis: 300,00 €  |  Zuschlag: 200,00 €

Tractatus de finibus regendis civitatum, castrorum ac praediorum, tam urbanorum, quam rusticorum ... Nunc denuo post omnes, tam Gallicam, tam Germanicam, editiones, in hac postrema nostra, ab auctore ... recognitus, & auctus. Accesserunt huic, Allegationes Iacobi de Puteo, & Luchini de Curte, in eadem materia. 2 Tle. in 1 Bd. Venedig, G. Ziletti 1574. 36 nn., 108 num.; 4 nn., 22 num. Bll. Flex. Prgt. d. Zt.

EDIT 16, CNCE 41261. - Vielfach aufgelegtes Werk über Grenzen. Die "Allegationes" von Dal Pozzo und Corte mit eigenem Titelblatt. - Stellenw. stockfleckig oder etwas gebräunt, wenige alte Unterstreichungen.

Monti (de Monte),G. | Bild Nr.1

Schätzpreis:
300,00 €

Artikel wurde verkauft.

Schätzpreis:
300,00 €

Verkauft für:
200,00 €