Auction 109:

  Auction 109

109-4280

Cambier, Guy

Estimate: D 80,00 €  |  After-auction price: 53,00 €

(1923 Uccle-lez-Bruxelles - ? 2008). Segelschiffe im Hafen. Öl auf Malkarton. 39 x 29 cm. Unt. re. sign.

Cambier, Guy | Bild Nr.1

Cambier, Guy | Bild Nr.1

Estimate:
D 80,00 €

After-auction price:
53,00 €

Buy now: