Auction 142

Author: Enchiridion

142-850 Enchiridion

Enchiridionalterum responsoria festivitatum sacrasque cantiones tam hebdoma majore quam diebus rogationum aliarumque... continens: Juxta normam breviarii romani atque ritum cujuslibet loci hactenus observatum. Baden, J.L.Baldinger 1704. Mit zahlr. typogr. Musiknoten. 198, 31 S. Hldr. d. Zt. (Stärker best. u. berieb., Rckn. etw. läd.). [...]
(Musik)

Estimate: 100,00 €  |  Details >>

Next auction 142

takes place in February  11-13, 2026