Auktion 115:

  Auktion 53

53-633

Corvin,J.A.

Elementa juris civilis. Juxta ordinem Institutionum imperialium erotematica exposita; additis Geranici Cousinii receptarum utruisque juris regularum partitionibus. Amsterdam, Elzevir 1645. 12°. Mit gest. Tit. 248, 54 S., 5 Bl. Etw. spät. Ldr. (Berieben u. bestoßen, tls. beschabt). - Willems 1025. - Tls. stockfleckig. Etw. gelockert. Exlibris.

Corvin,J.A. | Bild Nr.1

Corvin,J.A. | Bild Nr.1

Nächste Auktion 115
findet von 08.-10. Oktober  2020 statt