Auction 142
142-4144 Santomaso, Giuseppe
Estimate: 60,00 €
(1907 Venedig 1990). Riverberi. Farblithographie, 1987. 55 x 45 cm. Unt. re. sign. u dat. Unt. li. num. "28/100". Gerahmt.
Estimate: 60,00 € Your bid: