Auction 134
134-4089 Rauch, Hans Georg
Estimate: R 45,00 € | After-auction price: 30,00 €
(1939 Berlin - Worpswede 1993). Seveso. Radierung. Ca. 25,7 x 23,2 cm. Unten rechts sign.
Estimate: R 45,00 € After-auction price: 30,00 € Buy now: