Auktion 74
74-3627 (Quirini,A.M.).
Responsa seu Consilia praestantium medicinae doctorum de morbo qui card. A.M. Quirinum per quinque, & amplius menses lectulo affixum detinuit. Brescia, J.M.Rizzardi 1750. XVI, 129 S. Prgt. d. Zt. mit Rsch. (Etw. gebräunt, tls. fl. u. best.).
Seltene einzige Ausgabe. - Tit. gebräunt u. etw. fl., sonst ordentlich.