Auction 85
85-4486 Homann.
4 kolor. Kupferstichkarten bei J.B.Homann (3) bzw. Homann Erben, 1.H. 18. Jh. Qu.Imp.Fol.
Regni Hungariae, Hungariae ampliori..., Regni Poloniae... Lithuaniae, Tabula Generalis Marchionatus Moraviae. - 1 Karte mit unterl. 17 cm langem Falzeinriss, sonst übl. Alters- u Gebrauchssp.