Auktion 56
56-2825 Bojan,L.
Adversaria, ad dentitionem equini generis et ovis domesticae spectantia. O.O. (1825). 4°. Mit 2 lith. Taf. 1 Bl., S. 697-708. Umschl. d. Zt. (Tls. lichtrandig, etw. randrissig).
(= Aus den Verhandlungen der Kaiserl. Leopold. Carolin. Akad. d. Naturforscher). - Tls. stockfleckig, unaufgeschnitten.