Auction 141:
Auction 109
109-2702 Rantzow,G.L.A.
Memoires. 2 Tle. in 1 Bd. Amsterdam, Mortier 1741. 6 Bl., 285 S; 2 Bl., 231 S., 8 Bl. Hldr. d. Zt. mit Rverg. u. Rsch. (Tls. berieb. u. best.).
Next auction 141 takes place in December 3 - 5, 2025