Auktion 77
Autor: Processionale ritibus
77-1987 Processionale ritibus Romanae Ecclesiae accomodatum... Editio postrema, ad exemplar Breviarii Romani Clementis VIII. Auctoritate recogniti, & Ritualis Romani Pauli V Pont. Max. Jussu editi, recensita & innovata. Antwerpen, Architypographia Plantiniana 1774. Kl.4°. Druck in Rot u. Schwarz, mit Notendruck. 3 Bl., 304 S., XCXIX S. Ldr. d. Zt. (Stark beschabt, etw. best., Kap. eingerissen, Ecken u. Kanten tls. restauriert). [...]