Auktion 77
Autor: Processionale ritibus
77-1987 Processionale ritibus Romanae Ecclesiae accomodatum... Editio postrema, ad exemplar Breviarii Romani Clementis VIII. Auctoritate recogniti, & Ritualis Romani Pauli V Pont. Max. Jussu editi, recensita & innovata. Antwerpen, Architypographia Plantiniana 1774. Kl.4°. Druck in Rot u. Schwarz, mit Notendruck. 3 Bl., 304 S., XCXIX S. Ldr. d. Zt. (Stark beschabt, etw. best., Kap. eingerissen, Ecken u. Kanten tls. restauriert). [...]
 77-2163 Galenus,C., 467,00 €
 77-60 (Broickwy)a Konygsteyn,A., 467,00 €
 77-4559 Bloemen, Jan Frans van (gen. Orrizonte,, 50,00 €
 77-3702 Silberdose., 100,00 €