Auktion 74
Autor: Annus
74-817 Annusa nativitate salvatoris nostri Jesu Christi 1810 dierum 365 stylo Gregoriano deductus sive calendarium novum... Addito Schematismo dicasteriorum et officialium, status provincialis, militaris, cameralis et ecclesiastici, in M. Principat. Transilvaniae. Hermannstadt, Hochmeister (1809). 10 Bl., 203 S., 16 Bl., 40 S. Umschl. d. Zt. (Rckn. fehlt, etw. gebräunt u. best.). - Durchgeh. etw. gebräunt, tls. stockfl. [...] (Kalender, Siebenbürgen)