Auktion 74
74-817 Annus
a nativitate salvatoris nostri Jesu Christi 1810 dierum 365 stylo Gregoriano deductus sive calendarium novum... Addito Schematismo dicasteriorum et officialium, status provincialis, militaris, cameralis et ecclesiastici, in M. Principat. Transilvaniae. Hermannstadt, Hochmeister (1809). 10 Bl., 203 S., 16 Bl., 40 S. Umschl. d. Zt. (Rckn. fehlt, etw. gebräunt u. best.). - Durchgeh. etw. gebräunt, tls. stockfl.