Auktion 141:

  Auktion 67

Autor: Constitutiones Synodi

67-335 Constitutiones Synodi

Constitutiones Synodidiaecesanae Constantiensis,... Anno Domini 1609...nunc denuo ex jussu... F.C. Cardinalis de Rodt... Konstanz, Labhart 1761. 3 Bl., 216 (recte 220) S. - Angebunden: Duo decreta super abominando fortilegiorum crimine emanata... (Und:) Decretorum matrimonialium ... (Und:) Teutsche Form des wahren Catholischen Glaubens- Bekanntnuß... (Und:) Formula patrimonii... (1741-1757). Ldr. d. Zt. (Stärker berieb.). - Gebrauchsspuren, erste 3 Bl. lose. [...]
(Konstanz)

67-4431 Constitutiones Synodi

Constitutiones Synodidiaecesanae Constantiensis, editae, ac promulgatae Die XX. Octobr. Anno Domini MDCIX Praesidente ... Jacobo, Episcopo Constantiensi. Nunc denuo ex Jussu Francisci Conradi, Cardinalis De Rodt, ... revisae, & praelo commissae. Konstanz, Labhart 1761. Kl.4°. 3 Bl., 216 (i.e. 220) S. - Angebunden: Duo decreta super abominando fortilegiorum crimine emanata...S. 117-138, 1 Bl. Ldr. d. Zt. (Berieb. u. best., tls. Kratzspuren). - Etw. gebräunt u. stockfl. Hs. Besitzverm. a. Vors. [...]
(Deutschland, Konstanz)

Nächste Auktion 141

findet am 3. - 5. Dezember 2025 statt