Auktion 141:
Auktion 67
Autor: Constitutiones Synodi
67-335 Constitutiones Synodi diaecesanae Constantiensis,... Anno Domini 1609...nunc denuo ex jussu... F.C. Cardinalis de Rodt... Konstanz, Labhart 1761. 3 Bl., 216 (recte 220) S. - Angebunden: Duo decreta super abominando fortilegiorum crimine emanata... (Und:) Decretorum matrimonialium ... (Und:) Teutsche Form des wahren Catholischen Glaubens- Bekanntnuß... (Und:) Formula patrimonii... (1741-1757). Ldr. d. Zt. (Stärker berieb.). - Gebrauchsspuren, erste 3 Bl. lose. [...] (Konstanz)
67-4431 Constitutiones Synodi diaecesanae Constantiensis, editae, ac promulgatae Die XX. Octobr. Anno Domini MDCIX Praesidente ... Jacobo, Episcopo Constantiensi. Nunc denuo ex Jussu Francisci Conradi, Cardinalis De Rodt, ... revisae, & praelo commissae. Konstanz, Labhart 1761. Kl.4°. 3 Bl., 216 (i.e. 220) S. - Angebunden: Duo decreta super abominando fortilegiorum crimine emanata...S. 117-138, 1 Bl. Ldr. d. Zt. (Berieb. u. best., tls. Kratzspuren). - Etw. gebräunt u. stockfl. Hs. Besitzverm. a. Vors. [...] (Deutschland, Konstanz)
Nächste Auktion 141
findet am 3. - 5. Dezember 2025 statt