Auktion 79

79-977

Leonhard,C.

Scriptores Et Excerpta Juris Postarum, Sive Miscellanea Et Collectanea Juris Publici Curiosa, De Regali Postarum Jure : Ubi Non Solum Integra Scripta Et Disputationes, Sed Et Verba Passim Ex Scriptorum Juris Publici, Quot Quot Haberi Potuerunt ... De Postis Earumque Jure Excerpta Inveniuntur ... / Primum Ad Delectationem Et Usum Privatum Congesta, Nunc Autem Ad Multas Multorum Preces Publici Juris Facta Per Christianum Leonhardi, S.R. Polon. Majestatis Et Elector. Saxon. Secretar. Intim. Et Postarum Administrat. Primar. Lpz., Gensch 1710. Fol. 5 Bl., 96, 88, 68, 58 S. Läd. Pbd. d. Zt. (Rckn. nur fragment. erhalten, tls. beschabt u. best.).

Enth. insges. 64 Beiträge u.a. mit eigenem Titelbl.: Gründlicher Unterricht Von dem aus Landes-Fürstlicher Hoheit. - Durchgeh. gebräunt, tls. stockfl. - Recht selten.

Leonhard,C. | Bild Nr.1

Leonhard,C. | Bild Nr.1