Auktion 107:

  Auktion 107

107-710

Peronne,J.M.

Schätzpreis: 100,00 €  |  Zuschlag: 65,00 €

Memoriale praedicatorum sive synopsis biblica, theologica, moralis, historica et oratoria commentariorum R. P. Cornelii a Lapide in scripturam sacram complectens analysim omnium rerum quae in hisce commentariis enucleantur. Ed. secunda. Bde. 1-14 und 22-24 (statt 26) in 19 Bdn. Paris, Vives 1867. Gr.4°. Hldrbde. d. Zt. mit Rverg. (Tls. Gebrauchsspuren).

Peronne,J.M. | Bild Nr.1Peronne,J.M. | Bild Nr.2

Peronne,J.M. | Bild Nr.1

Peronne,J.M. | Bild Nr.2

Schätzpreis:
100,00 €

Artikel wurde verkauft.

Schätzpreis:
100,00 €

Verkauft für:
65,00 €