Auction 105

105-635

Livius,T.

Historiarum ab urbe condita decadis tertiae. Ffm., Corvinus u. Feyerabend 1568. 508 S., 8 Bl. - Angebunden: (Grellius,J.) Chronologia in Titi Livii Historiam accommodata ad Tabulas Capitolinas Verrii Flacci, Annotationibus Utilissimis Varietatem Seu Dissensionem authorum circa consulum Romanorum nomina demonstrantibus illustrata. Ebda. 1578. 176 S. Blindgepräg. Ldr. (dat. 1591) mit Supralibros auf beiden Deckeln. (Berieb. u. etw. best., fehlen die Schließbänder). - I. Ohne Titelbl. - Etw. Gebrauchsspuren. - Exlibris.

Livius,T. | Bild Nr.1

Livius,T. | Bild Nr.1