Auktion 102
102-608 Weiss,U.J.
Dissertatio inauguralis iuridica ad ius, et consuetudines Bavariae de iure faeminarum illustrium singulari... Praes. J.J.B. Prugger. Ingolstadt (ca. 1765). Kl.4°. 4 Bl., 52 S., 10 Bl. Brosch. d. Zt.
VD 18, 12323888-001. - Seltene Hochschulschrift, mit deutschen Texteinschüben. - Etw. wasserrandig, hs. Besitzverm. (dat. 1766) a.V. - Dabei: Pantzer,H.J. Discussio historico-juridica voti septemviralis gravissimi,... Praes. B. Carpzov. Lpz. 1650. - Stark gebräunt.