Auction 142
142-601 Jäger,J.W.
Estimate: 180,00 €
Hugonis Grotii libri tres de jure belli et pacis, observationibus theologicis, moralibus & politicis illustrati. Tbg., Cotta 1710. Mit gest. Front. 7 Bl., 738 S., 15 Bl. Pbd. d. Zt. mit Rsch. (Rckn. gebräunt, tls. best. u. berieb.). - Gebräunt, tls. stockfleckig. Tls. Marginalien. N.a.T.

Estimate: 180,00 € Your bid: