Auction 73
73-566 Vegetius,F.R.
De re militari libri quinque ex recensione Nicolai Schwebelii..., et Friderici Besselii notis accedunt indices. Strassburg, ex Typographia Societatis Bipontinae 1806. XXX, 332 S., 7 Bl. Hldr. d. Zt. mit Rverg. u. Rsch. (Kl. Wurmspuren im Gelenk, tls. berieb. u. best.).
Brunet V, 1111. Zu Schwebel vgl. ADB 33, 318. - Leicht stockfl. St.a.T. u. Vors.