Auction 79
79-553 Pichler,V.
Jus canonicum practice explicatum, seu decisiones easuum ad singulos decretalium Gregorii IX. titulos, et ad consuetum referendi modum accomodatae. Opus novum. Ingolstadt, de la Haye 1735. Fol. 14 Bl., 720 S., 5 Bl. Hldr. d. 19. Jhts. mit goldgepr. Rsch. (Tls. berieb. u. best.).
Schulte, Quellen III/1, 163,79. de Backer-S. V1,712. Lipenius I, 178. Zweite vermehrte Ausgabe in einem Band. - Durchgeh. etw. gebr. u. stockfl., mehrf. gestempelt. - Beiliegt: Brancati,L. Epitome Canonum omnium, qui in Conciliis generalibus ac provincialibus, in Decreto Gratiani,... Editio novissima. Venedig, Bortoli 1706. Fol. Hldr. d. 19. Jhts. mit Rsch.