Auktion 78
78-5046 Kéler,Z.
Tractatus practicus de processu concursuali secundum ordinem judiciarium pro Regno Hungariae, partibusque eidem adnexis, benigne praescriptum instituendo. Wien, Hraschanzky 1786. 8 Bl., 256 S. Pbd. d. Zt. (Kap. mit Ausrissen, tls. Wurmspuren, berieb. u. best.).
über KVK kein Ex. in Deutschland nachweisbar. - Leicht gebräunt, tls. stockfl.