Auktion 106
106-4108 Szirmay de Szirma,A.
Notitia historica Comitatus Zempleniensis, prius eiusdem comitatus ordinarium notarium, dein consiliarium aulicum, et tabulae districtualis cis-ty-biscanae praesidem conscripta. Edita et indicibus provisa industria M.G. Kovachich. Buda, Typis Regiae Universitatis Pestanae 1804. Mit gest. Portrait-Front. 5 Bl., 371 S. Hldr. d. Zt. mit Rsch. (Beschabt u. best.). - Ohne die Faltkarte. Tls. schwach wasserrandig, N.a.T.u.V. - Selten.