Auction 114:

  Auction 114

114-2964

Deberdt, Francoise

Estimate: D 60,00 €  |  After-auction price: 40,00 €

(1934 Donnemarie). J'arrive. Farblithographie ca. 1980. Blgr. ca. 72 x 54 cm. Sign.

Deberdt, Francoise | Bild Nr.1

Estimate:
D 60,00 €

After-auction price:
40,00 €

Buy now: