Auktion 104
104-2929 Palladio,H.
Rerum Foro-Juliensium Ab orbe condito usque ad annum Redemptoris Domini Nostri CCCCLII. Libri Undecim ... Editio Novissima, priori auctior & emendatior. Leiden, Vander Aa (1722). Fol. Mit gest. Titelvign. u. gest. Portrait (J.Caesar). 222 Sp., 9 Bl. Hlwd. d. 20. Jhs. (Etw. best.).
(= Thesaurus antiquitatum et historiarum Italiae..., 6. Bd.). - Etw. gebräunt tls. stockfl.