Auction 60
60-1454 Knoll,J.
Lexicon Cornelii Nepolis tripartitum, quae secundum excellentium imperatorum vitas. Ed., novissima, pluribus loris sextum aucta et emendata. Lpz., Gleditsch 1784. 4 Bl., 403 S., 5 Bl., 18 S. Hldr. d. Zt. (Gelenke u. Kap. mit Einrissen, tls. beschabt u. best.). - Gebr. u. stockfl., tls. wasserrandig. vereinzelt kl. Tintenfl. N.a.Vors.