Auktion 117
117-1130 Hippocrates.
Coi Aphorismi graece & lat.; brevi enarratione, fidaque interpretatione ita illustrati, ut ab omnibus facile intelligi possint; cum historiis, observationibus, cautionibus & remediis selectis a J. van Heurne. Leiden, Plantin 1601. 12°. 8 Bl., 512 S., 8 Bl. Läd. Prgt. d. Zt.
Seltene Plantin-Ausgabe. - Starke Gebrauchsspuren, gekauft wie besichtigt. - Exlibris Franciscus Hartman ab Hartmanstain, dat. 1637.