Auktion 74
74-6219 Sammlung
von 5 kol. Kupferstichkarten. Qu.Gr.Fol. 17./18. Jhd.
Enthält: "Recentissima totius Galliae seu Franciae tabula...". bei Homann Erben, 1798. - "Comitatus Namurce Tabula denuo correcta...". v. Allard. - "Eatat et Seigneurie de l'Eves...". v. Sanson, 1681. - "Lionnois forest beauiolois et masconnois". v. Devit, 1680. - "Champagne latine campania comitatus". v. Devit bei Blaeu, um 1680. - Etw. Gebrauchssp.