Auction 141
141-4134 Gawlowa, Katarzyna
Estimate: 200,00 € | Sold for: 240,00 €
(1896 Zielonki 1982). Biblische Szene. Tempera auf Hartfaser. 64 x 76,5 cm. Am li. Rand sign. u. bez.? Ger.
Estimate: 200,00 € Your bid:
Item was sold. Estimate: 200,00 € Sold for: 240,00 €