Auction 141
141-3884 Jungwirth, Franz Xaver
Estimate: 50,00 € | Sold for: 25,00 €
(1720 München 1790).- 2 Phantasieköpfe nach I.B. Piazzetta. Radierung. 18. Jhdt. 13,3, x 8,4 cm.
Estimate: 50,00 € Your bid:
Item was sold. Estimate: 50,00 € Sold for: 25,00 €