Auction 141
141-2727 Sechs Studiokeramiken.
Estimate: D 40,00 € | Sold for: 30,00 €
Ca. 1980 - 90. Tlws. signiert u. monogrammiert. 1 Vase beschäd.
Estimate: D 40,00 € Your bid:
Item was sold. Estimate: D 40,00 € Sold for: 30,00 €