Auction 140
140-1244 Strobel,G.T.
Bibliotheca Melanchthoniana, cuius sectio prior continet ipsius Melanchthonis scripta ordine temporis quo prodierunt. Sectio posterior aliorum ad illustrandam Philippi historiam pertinentia scripta ordine alphabetico. Nbg., o.Dr. 1782. 80 S. Brosch. d. Zt. (Angestaubt, Rckn. beschäd.).
Ham. 1413. - Etw. fleckig u. gebräunt. St. verso T. u. auf Innendeckel. Hs. Besitzverm. Johannes Christian Kapp, dat. 1782.