Auktion 140

140-1244

Strobel,G.T.

Bibliotheca Melanchthoniana, cuius sectio prior continet ipsius Melanchthonis scripta ordine temporis quo prodierunt. Sectio posterior aliorum ad illustrandam Philippi historiam pertinentia scripta ordine alphabetico. Nbg., o.Dr. 1782. 80 S. Brosch. d. Zt. (Angestaubt, Rckn. beschäd.).

Ham. 1413. - Etw. fleckig u. gebräunt. St. verso T. u. auf Innendeckel. Hs. Besitzverm. Johannes Christian Kapp, dat. 1782.

Strobel,G.T. | Bild Nr.1

Strobel,G.T. | Bild Nr.1