Auction 119
119-1477 Benelux.
Nieuwe Atlas van het Koningryk der Nederlanden, benevens het Groot-Hertogdom Luxemburg, het Hertogdom Limburg... Brüssel, Vandermaelen 1840. 4°. Mit 12 (davon 11 dplblgr.) grenzkolor. lithogr. Karten. 1 Bl. Hlwd. d. Zt. (Etw. berieb. u. best.). - Selten. - Tls. leichte Gebrauchsspuren, 1 Karte lose, N.a.T.