Auction 108
Author: Petrus Venerabilis.
108-370 Petrus Venerabilis.Opera haud vulgaria, D. Petri de Monte Martyrum,... cura et labore nunc primum in lucem edita. Epistolarum libri VI, ubi multa, cum philosophico... Paris, Damian Hichman 1522. Gr.8°. Mit Holzschn.-Titelvign. u. zahlr. Holzschn.-Init. 8 nn. Bl., 214 (recte: 204) röm. num. Bl., 28 röm. num. Bl., 4 nn. Bl. Ldr. d. 17. Jh. mit goldgepräg. Fileten, Rsch. u. Rverg. (Stärker beschabt, best., Kap. mit Fehlst.). [...]
108-2114 Euclides., 133,00 €
108-917 Niccolini,F., 80,00 €
108-4419 Landschaft., 50,00 €
108-4088 Castiglione, Giovanni Benedetto, 267,00 €