Auktion 85
Autor: Naogeorgus (d.i.Kirchmeyer),T.
85-557 Naogeorgus (d.i.Kirchmeyer),T.Rubricae, sive summae capitulorum juris canonici...Lyon, Rovillius 1588. Mit Holzschn.-Druckerm. 286 S. - ╔Vorgebunden: Lancelotto,J.P.╗ Institutiones iuris canonici, quibus ius pontificium singulari methodo, libris quatvor comprehenditur...Nunc primum annotatis in margine locis, unde sumti sunt. Lyon, Rovillius 1587. 12°. Mit Holzschn.-Druckerm. 500 S., 38 Bl. Prgt. d. Zt. mit hs. Rsch. (Gebräunt, stark fl., etw. gewölbt u. best., ohne Schließbänder). [...]
85-4749 Trouville, Henri Charles, 533,00 €
85-4408 Wasserburg am Bodensee., 80,00 €
85-1518 Rauh,C.W., 133,00 €
85-142 Cicero,M.T., 240,00 €