Auction 83
Author: Frontinus,S.J.
83-1390 Frontinus,S.J.Libri quatuor Strategematicon. Cum selectis Oudendorpii, Scriverii, Tennulii aliorumque notis...Curante N.Schwebelio. Lpz., Suikert 1772. Mit gest. Titelvign. XLVIII, 280 S., 62 Bl. Prgt. d. Zt. (Angestaubt u. fl., tls. berieb. u. best.). [...] (Militaria)
83-1391 Frontinus,S.J.Strategmaticon. Sive de solertibus ducum factis et dictis libri quatuor. Venedig, Heuqueville 1726. Kl.8°. 14 Bl., 208 S. Prgt. d. Zt. (Gebräunt, leicht fl., etw. wellig). [...] (Militaria)