Auktion 126
Autor: Dictys Cretensis u. Dares Phrygius.
126-447 Dictys Cretensis u. Dares Phrygius.De bello et excidio Trojae, in usum Delphini, accedunt in hac nova editione notae variorum integrae; nec non Josephus Iscanus, cum notis Sam. Dresemii. Numismatibus & gemmis, historiam illustrantibus exornavit Lud. Smids. Amsterdam, Gallet 1702. 4°. Mit gest. Front., 7 Kupfertaf. u. 2 gest. Kopfvign. 41 Bl., 177 S., 34 Bl., 3 Bl., 54 S., 11 Bl., 168 S., 4 Bl. Hldr. d. 19. Jh. mit Rverg. (Gelenke restaur.). [...]