Auktion 74
Autor: Deckers,F.
74-3549 Deckers,F.Exercitationes practicae circa medendi methodum, aucoritate, ratione, observationibusque plurimis confirmatae...In hac nova ed. notis, animadversionibusque Angeli de Martino...exornatae et auctae. Neapel, Mosca für Gaetani 1726. 4°. Mit 6 Kupfertaf. 12 Bl., 479 S., 10 Bl. Läd. Prgt. d. Zt. (2 Ecken alt rep., Kap. mit Einrissen, gebräunt u. wellig, best.). [...] (Medizin)