Auction 65
Author: Corpus juris civilis.
65-820 Corpus juris civilis.Codicibus veteribus manuscriptis et optimis quibusque editionibus collatis, rec. Georg Christ. Gebauer, ... cur. Georg. Aug. Spangenberg. 2 Bde. Göttingen, Dieterich 1776-97. Fol. Mit gest. Front. 8 Bl., 78 S., 20 Bl., 1144 S., 5 Bl.; 21 Bl., 680 S. - Angebunden: Authenticae seu novellae constitutionis Dn. Justiniani...Graecae et Latine...Accedit versio latina J.F.Hombergk zu Vach...Curante G.A.Spangerberg. Ebda. 1797. 17 Bl., 814, 48 S. Hldrbde. d. Zt. mit Rsch. (Gelenke eingeriss., Rckn. tls. lose, tls. beschabt u. best.). [...] (Juridica und Kriminologie)