Auktion 71

Autor: Corpus juris canonici

71-657 Corpus juris canonici

Corpus juris canoniciemendatum et notis illustratum. Georgii XIII. Pont. Max. Jussu editum. Indicibus titulorum et Canonum omnium nova methodo concinnatis, et appendice Pauli Lancelotii Perusini adauctum. Accesserunt novissime Loci Communes uberrimi, summa diligentia ex ipsis Canonibus collecti etc. Itemque Liber VII. Decretalium novis aliquot Constitutionibus adauctus. 7 Tle. in 1 Bd. Basel, König 1696. 4°. Prgt. d. Zt. (Gebräunt u. fl., Gelenke tls. eingeriss., Kratzspuren, best.). [...]
(Juridica und Kriminologie)