Auktion 142

Autor: Cicero,M.T.

142-82 Cicero,M.T.

Cicero,M.T.Rhetoricorum ad Herennium libri quatuor. Et de inventione libri duo. lectionibus, & ineditis animadversionibus Joh. Georgii Graevii. Leiden, Luchtmans 1761. XLVI S., 1 Bl., 698 SS., 5 Bl. Prgt. d. Zt. mit goldgepr. Deckelvign. (Schließbänder fehlen, best. u. berieb., Rckn. etw. gebräunt). [...]

Schätzpreis: 120,00 €  |  Details >>