Auktion 102
Autor: Bencsik,J.
102-607 Bencsik,J.Repertorium juris publici, privati, et criminalis Hungarici, ...curiae regiae, urbario, et praxi criminali... Breslau, Belnayan 1821. Fol. 5 Bl., 474 S. Hldr. d. Zt. (Gelockert, Rckn. mit Einrissen, tls. beschabt u. best.). [...] (Juridica und Kriminologie, Ungarn)