Auction 81
Author: Andrada, D. de Paiva de.
81-8 Andrada, D. de Paiva de.Defensio tridentinae fidei catholicae, et integerrimae quinque libris comprehensa. Adversus haereticorum detestabiles calumnias, & praesertim Martini Kemnitii Germani. Ingolstadt, D. Sartorius, 1580. (17:11,5 cm). 16 nn., 500 num., 12 nn. Bll. Blind- u. goldgepr. Ldr. d. Zt. (Bestoßen u. berieben, kl. Wurmspuren, Schließbandreste). [...]