Auction 99
Subject group: Cicero
99-109 Manutius,P.Commentarivs in epistolas M.Tvllii Ciceronis ad T.Pomponium Atticum: cum rerum & verborum indice. Ffm., A.Wechel 1580. Mit Holzschnitt-Druckermarke a.d. Titel. 8 Bl., 634 S., 27 Bl.; 3 Bl., 218 S., 3 Bl. Prgt. d. Zt. (Gebräunt, tls. fleckig, mit kl. Wurmspuren). [...] (Cicero)
99-112 Rivius,J.Schematismoi (graece). Tabulae trium M. T. Ciceronis librorum de officiis. Basel, Oporinus (1561). Fol. Mit Holzschn.-Druckerm. u. Initiale. 163 S. Hprgt. d. 20. Jhts. [...] (Cicero)